Relacja z Nabożeństwa Okręgowego

W niedzielę 25-go marca 2018r. nasz zbór miał zaszczyt i radość uczestniczyć w Nabożeństwie Okręgowym, które w tym roku odbyło się w Ergo Arenie w Gdańsku. W nabożeństwie uczestniczyło kilkaset osób ze zborów baptystycznych należących do Okręgu Gdańskiego.

Nabożeństwo rozpoczęliśmy wspólną modlitwą i uwielbieniem Jezusa Chrystusa. Następnie obejrzeliśmy scenkę biblijną z przypowieści o zagubionej owieczce, przeznaczonej głównie dla dzieci, a jeden z braci w przystępny i zabawny sposób wyjaśnił im jej praktyczne zastosowanie.

Gdy dzieci zostały zabrane na swoje zajęcia przyszedł czas na najważniejszą część nabożeństwa – Słowo Boże. Wysłuchaliśmy dwóch nauczań; brata Jarosława Korzeniowskiego, który mówił nam o Bożych priorytetach opierając się o fragment Ewangelii Łukasza 10:38-42 oraz brata Michała Prończuka o ufności w Bogu z psalmu 13. Obydwu kazań możecie wysłuchać tutaj: Jarosław KorzeniowskiMichał Prończuk.

Nabożeństwo było niezwykle bogatym duchowo czasem i wspaniałą możliwością spotkania się z braćmi i siostrami w Chrystusie z innych zborów z naszego okręgu. Zdjęcia z tego wydarzenia i całego wspólnie spędzonego dnia możecie obejrzeć w zakładce multimedia/zdjęcia, a fragmenty video z nabożeństwa znajdziecie na naszym fun page’u na facebook’u.

Dodaj komentarz